pl en

Numer działki:
1130/32
Cena:
545 487,00 zł
349,00 zł/m2

Rezerwacja!

Działka budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 1563 m2 Przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną wolnostojącą. Położona w Suchym Lesie,przy ul. Na stoku.

 

Osiedle jest zlokalizowane w sąsiedztwie rodzinnych ogródków działkowych Szarotka. Malownicza okolica z duża ilością zieleni i pięknymi widokami zapewniająca spokój, na co dzień w podłączaniu z łatwym, szybkim dojazdem do Poznania.

 

Bezpośredni dostęp do drogi publicznej wykonanej z ekologicznej kostki brukowej (wszystkie ulice na terenie osiedla są drogami gminnymi). Infrastruktura uzbrojeniowa wykonana na terenie całego osiedla jest nowa (wykonana w 2012 roku).

 

Możliwość pełnego uzbrojenia działki w media. W droga jest przeprowadzony wodociąg, gazociąg, kabel telefoniczny i sieć elektryczna. Kanalizacja w formie zbiornika bezodpływowego do czasu przyłączenia do sieci kanalizacji gminnej.

 

Działka jest objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia zabudowy do 30% nieruchomości, zabudowa do 9 metrów wysokości (dwukondygnacyjna), domy z dachami stromymi i płaskimi.

 

Cena uwzględnia obowiązującą stawkę podatku VAT. Kupujący jest zwolniony z podatku od czynności cywilnoprawnych.

  • * - pole obowiązkowe