pl en

Ostatnia działka w promocyjnej cenie!

Działka 1564 m2 pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną.

Numer działki:
1130/33
Cena:
0,00 zł
0,00 zł/m2
Cena aktualna:
480 000,00 zł
0,00 zł/m2

Ostatnia działka w promocyjnej cenie!

Działka budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 1564 m2 Przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną wolnostojącą. Położona  w Suchym Lesie  przy ul. Tarasowej.

 

Osiedle jest zlokalizowane w sąsiedztwie rodzinnych ogródków działkowych Szarotka. Malownicza okolica z duża ilością zieleni i pięknymi widokami zapewniająca spokój, na co dzień w podłączaniu z łatwym, szybkim dojazdem do Poznania.

 

Bezpośredni dostęp do drogi publicznej wykonanej z ekologicznej kostki brukowej (wszystkie ulice na terenie osiedla są drogami gminnymi). Infrastruktura uzbrojeniowa wykonana na terenie całego osiedla jest nowa (wykonana w 2012 roku).

 

Możliwość pełnego uzbrojenia działki w media. W droga jest przeprowadzony wodociąg, gazociąg, kabel telefoniczny i sieć elektryczna. Kanalizacja w formie zbiornika bezodpływowego do czasu przyłączenia do sieci kanalizacji gminnej.

 

Działka jest objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia zabudowy do 30% nieruchomości, zabudowa do 9 metrów wysokości (dwukondygnacyjna), domy z dachami stromymi i płaskimi.

 

Na działce została zamontowana skrzynka elektryczna (dopłata do ceny  2.000 zł + VAT).


Cena uwzględnia obowiązującą stawkę podatku VAT. Kupujący jest zwolniony z podatku od czynności cywilnoprawnych.

  • * - pole obowiązkowe